Dan Wolgers färglitografi

292900

DAN WOLGERS (född 1955): "Vintergatan", signerad Dan Wolgers, numrerad 27/50, färglitografi, 51x51 cm

Fack 12

Dan Wolgers färglitografi
Budhistorik (19 bud)
1690586
2 600
1690585
2 400
1690584
1690581
1690582

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.