Sven Lidberg färglitografi

292897

LIDBERG, Sven (född 1944): "Södermalm", signerad Sven Lidberg, 125/250, handkolorerad, färglitografi, 58x46 cm, enhändigt gjord och bemålad ram

Tavelvagn 6

Sven Lidberg färglitografi
Budhistorik (15 bud)
1679239
1679238
2 800
1679237
2 600
1679236
2 400
1679235

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.