Sengustaviansk byrå

292888

BYRÅ, sengustaviansk, 1800-tal, fanerad i mahogny, mässingslister, fyra lådor, mässingsskodda fotavslut, höjd 85, 86x38 cm

Renoverad samt kompletterad, sprickor, nycklar saknas

Rum 5

Sengustaviansk byrå

Budhistorik (21 bud)
1689526
5 400
1689422
5 200
1689525
5 200
1689422
1688793
3 800

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.