Igael Tumarkin

292886

IGAEL TUMARKIN (född 1933): Komposition, blandteknik, signerad och daterad Tumarkin -59 a tergo, 65x80 cm

En lös del

Rum 17

Igael Tumarkin

Budhistorik (8 bud)
1690620
5 400
1689592
5 200
1686648
5 000
1689591
5 000
1686648
4 800

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.