François Arnal (1924-2012)

292884

FRANCOIS ARNAL (1924-2012): "C'est fini", olja på duk, signerad Arnal, 80x100 cm

Rum 11

François Arnal (1924-2012)

Budhistorik (19 bud)
1690521
17 000
1690515
16 500
1690519
16 000
1690515
14 500
1690517
14 000

Slutpris SEK:
17 000
1 641 EUR, 1 863 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.