George Plante akvarell

292883

GEORGE PLANTE (1914-1995): Ayers Rock, akvarell, signerad George Plante, ca 10x12,5 cm

Tavelvagn 1

George Plante akvarell

Budhistorik (6 bud)
1690614
1690613
1690123
1690122
1690121

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.