Hilding Linnqvist (1891-1984)

292882

HILDING LINNQVIST (1891-1984): Vid stadsmuren Visby, 1930, olja på duk, monogramsignerad HL, 60x73 cm
UTSTÄLLD: Liljevalchs 1937, 1957

Ramskador

Rum 4

Hilding Linnqvist (1891-1984)

Budhistorik (8 bud)
1685772
9 000
1681987
8 800
1681852
8 600
1680506
8 400
1680371
8 200

Slutpris SEK:
9 000
869 EUR, 986 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.