Roland Svensson färglitografi

292873

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Soldag", signerad Roland S, 148/2?0, färglitografi, ca 33 x 44 cm

Gulnad

Roland Svensson färglitografi
Budhistorik (5 bud)
1687472
1686080
1686358
1686080
1678607
750

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.