Fruls Tilpo oljemålning

292870

FRULS TILPO (född 1960): "Blomsterfonden", signerad Fruls Tilpo, olja på duk, 38x46 cm, oramad, utställd galleri Arnstedt och Kullgren 2001

Fack 4

Fruls Tilpo oljemålning

Budhistorik (34 bud)
1690443
3 600
1690438
3 400
1690441
3 400
1690438
3 200
1690435

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.