Ulf Gripenholm färglitografi

292865

ULF GRIPENHOLM (född 1943): Badarna, signerad Ulf Gripenholm 1983, 11/150, färglitografi, ca 45 x 55 cm

Ulf Gripenholm färglitografi
Budhistorik (26 bud)
1690244
1690247
1 900
1690244
1 800
1690241
1 700
1690239
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.