Fruls Tilpo oljemålning

292864

FRULS TILPO (född 1960): "Husor", signerad F Tilpo, olja på pannå, 38x46 cm, oramad

Tavelvagn 1

Fruls Tilpo oljemålning

Budhistorik (36 bud)
1689477
7 000
1689475
6 800
1689468
6 600
1689474
6 400
1689468
6 200

Slutpris SEK:
7 000
676 EUR, 767 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.