Albin Amelin färglitografi

292860

ALBIN AMELIN (1902-1975): Blomsterstilleben, signerad Albin Amelin, 72/360, färglitografi, ca 70 x 51 cm

Gulnad

Albin Amelin färglitografi
Budhistorik (9 bud)
1689943
1689931
750
1689942
750
1689931
700
1689928
650

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.