Karl Örbo oljemålning

292856

KARL ÖRBO (1890-1958): Kustvik med skuta", signerad och daterad Örbo, olja på pannå, ca 49 x 49 cm

Repor

Tavelvagn 5

Karl Örbo oljemålning

Budhistorik (8 bud)
1689542
1685463
1687889
1685463
650
1687727
600

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.