Petter Zennström blandteknik

292855

PETTER ZENNSTRÖM (född 1945): Utan titel, monogramsignerad och daterad a tergo PZ -98, olja på kontursågad pannå, ca 66 x 77 cm

Tre hål för upphängning

Rum 7

Petter Zennström blandteknik

Budhistorik (8 bud)
1689150
1689146
2 600
1689145
2 400
1684375
1681795

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.