Bouillottelampa i mässing

292854

BOUILLOTTELAMPA, 1800-tal, för två ljus, mässing, höj- och sänkbar svartackerad plåtskärm, höjd ca 40 cm

Bristningar, bucklor

Belysning, Bordslampor

Monter 4

Bouillottelampa i mässing

Budhistorik (21 bud)
1687897
1687093
1 900
1687063
1 800
1687063
1687092
1 400

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.