Lennart Jorlow färglitografi

292853

LENNART JIRLOW (född 1936): "Konstnären vid staffliet", signerad L Jirlow, LIX/LXX, färglitografi, ca 45,5 x 54 cm

Gulnad

Lennart Jorlow färglitografi
Budhistorik (16 bud)
1690050
2 400
1689196
1684782
1684780
1 800
1682171
1 600

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.