CG Karlsson färgserigrafi

292849

C GÖRAN KARLSSON (född 1944): Komposition, signerad och daterad CGK -91, 59/100, färgserigrafi, bladmått ca 49,5 x 37 cm

Fack 1

CG Karlsson färgserigrafi
Budhistorik (8 bud)
1689541
600
1689538
550
1689480
500
1689388
450
1679210

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.