Anders Engman akrylmålning

292848

ANDERS ENGMAN (född 1933): "Blå/gul", signerad och daterad á tergo Anders Engman 88, akryl på lucka/ skåpdörr, totalmått ca 137x40 cm

Slitage på dörr

Anders Engman akrylmålning

Budhistorik (5 bud)
1688062
1 800
1688061
1 700
1688060
1 600
1686581
1686580

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.