Fruls Tilpo oljemålning

292847

FRULS TILPO (född 1960): Trädgård, signerad F Tilpo, olja på duk, 36x60 cm

Rum 17

Fruls Tilpo oljemålning

Budhistorik (11 bud)
1690124
5 600
1689657
5 400
1689657
4 800
1688303
4 600
1687387
4 400

Slutpris SEK:
5 600
540 EUR, 614 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.