Per Åke Persson foto

292843

PERSSON, Per-Åke (född 1950): "Morning over Manhattan Bridge", fotografi, signerad Per-Åke Persson och daterad á tergo november 2014, numrerad 2/10, ca 40x99 cm

Konst, Fotografi

Tavelvagn 5

Per Åke Persson foto

Budhistorik (13 bud)
1690564
3 200
1687327
1685975
2 800
1685824
2 600
1685822
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.