Nisse Zetterberg oljemålning

292841

NISSE ZETTERBERG (1910-1986): "Blommor i kopp", monogramsignerad och daterad -72, olja på duk uppfordrad på papp, ca 28,5 x 26,5 cm

Tavelvagn 1

Nisse Zetterberg oljemålning

Budhistorik (11 bud)
1688884
1679782
1679782
1 600
1681855
1679782
1 400

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.