Bengt Lindström litografi

292839

LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, 47/150, färglitografi, 75x53,5 cm

Bengt Lindström litografi
Budhistorik (18 bud)
1689668
1 400
1689669
1 300
1689668
1689199
1689312

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.