Sidney Lévine oljemålning

292836

SIDNEY LÈVINE (född 1903): "Tidigt på kvällen", signerad Lévine, olja på duk, ca 35x47 cm

Tavelvagn 5

Sidney Lévine oljemålning

Budhistorik (8 bud)
1689443
1689367
1685326
700
1685079
650
1684594
450

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.