Sven Lidberg oljemålning

292835

SVEN LIDBERG (1944-2009): "Par i trädgården", signerad Sven Lidberg, olja på pannå, ca 35x27 cm

Fack 4

Sven Lidberg oljemålning

Budhistorik (21 bud)
1689505
2 800
1689501
2 600
1689504
2 600
1689501
2 400
1689421

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.