Lennart Jirlow färglitografi

292833

LENNART JIRLOW (född 1936): "Ateljen", signerad L Jirlow, HC, blindstämpel Mourlot, färglitografi, ca 46x55 cm

Lennart Jirlow färglitografi
Budhistorik (5 bud)
1689983
1 700
1689861
1 600
1688959
1688958
1680881

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.