Roberto Domingo Y Fallola oljemålning

292812

ROBERTO DOMINGO Y FALLOLA (1883-1956): Mansporträtt, signerad, olja på duk, 33x27 cm

Duklagning

Konst, Äldre måleri

Fack 16

Budhistorik (5 bud)
1689136
1688493
1688493
1688492
1687312

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.