Oidentifierad konstnär oljemålning

292809

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, omkring 1900, Kvinna i väntan, märkt a tergo O Bergman 1901, olja på duk, 87x55 cm

Mindre skador i marginalen

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Budhistorik (9 bud)
1689606
1 900
1689569
1 800
1689464
1 700
1679868
1 600
1689463
1 600

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.