Tavlor i pietra dura-teknik

292808

TAVLOR, 2 st, 1900-talets början, pietra dura, fåglar, 22,5x22,5 cm

Skador, ett hörnglas skadat(delar medföljer)

Diverse, Konst

Monter 4

Tavlor i pietra dura-teknik

Budhistorik (42 bud)
1689354
6 200
1689353
6 000
1689350
5 800
1689349
5 600
1689341
5 400

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.