Oidentifierad konstnär olja på pannå

292804

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Bygata, otydligt signerad CM ?, olja på pannå, 22x27 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Budhistorik (48 bud)
1689860
9 200
1689857
9 000
1689854
8 800
1689852
8 600
1689848
8 400

Slutpris SEK:
9 200
888 EUR, 1 008 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.