Fåtöljer i skinn

292802

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, betsad stomme, sits och rygg i flätat skinn, sitthöjd ca 35 cm

Ytskador

Rum 17

Fåtöljer i skinn

Budhistorik (28 bud)
1689109
6 600
1689126
6 400
1689109
6 200
1689081
6 000
1686850
5 800

Slutpris SEK:
6 600
665 EUR, 755 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.