Brickbord rokokostil

292801

BRICKBORD, 1900-talets första hälft, rokokostil, valnöt, skulpterad dekor, bordsskiva med intarsiadekor, bricka i glas, höjd 50, 80x55 cm

Ytskador, krackelyr

Rum 2

Brickbord rokokostil

Budhistorik (18 bud)
1689428
1 300
1688998
1688729
1687961
1681848
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.