Spegel med konsolbord rokokostil

292800

SPEGEL med konsolbord samt stenskiva, 1900-talets första hälft, rokokostil, fasettslipat glas, förgyllda, dekor i pastellage, konsolens höjd 66, spegelns höjd 137x51 cm

Bruksslitage

Diverse, Speglar

Rum 5

Budhistorik (34 bud)
1690363
4 400
1690362
4 200
1690362
3 800
1690335
3 600
1690257
3 400

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.