Byrå Haupt-kopia

292798

BYRÅ med stenskiva, 1900-talets mitt, Haupt-kopia, fanerad i olika träslag, förgyllda beslag, lådan brännmärkt Carl Löfwing&Söner, höjd 87, 112x50 cm, nyckel finns

Smärre fanerskador, nyckel finns att hämta på utlämningen

Rum 6

Byrå Haupt-kopia

Budhistorik (23 bud)
1689952
6 200
1689950
6 000
1688634
5 800
1689945
5 600
1688634
5 400

Slutpris SEK:
6 200
598 EUR, 680 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.