Ardy Strüwer Lithographic Dreams

292787

ARDY STRÜWER (född 1939): "Lithographic Dreams", mapp med 3 st blad, "Flowering Dream" "Dreaming Torso" "Swedish Torso", signerade Ardy Strüwer, I/XXX HC, färglitografier, bladmått 53x43 cm
I originalmapp

Rum 1

Budhistorik (19 bud)
1688171
1688162
1688170
1 900
1688162
1 800
1688158
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.