Jakob Kulle oljemålning

292785

JAKOB KULLE (1838-1898): Väntan, signerad och daterad Jakob Kulle 1875, olja på duk, 57 x 50 cm

Färgbortfall, krackelyrer

Konst, Äldre måleri

Rum 14

Jakob Kulle oljemålning

Budhistorik (3 bud)

1693710
1693394
1681300

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.