Maria Hillfon

292783

MARIA HILLFON (född 1945): (4) Trädgårdsrum, signerade Maria Hillfon, numrerade 189/190, färglitografier, 16,5x14 cm vardera

Monter 3

Maria Hillfon

Budhistorik (12 bud)
1688225
1688172
750
1687661
700
1686671
650
1687660
650

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.