Olof Hermelin oljemålning

292782

OLOF HERMELIN (1827-1913): I trädgårdslandet, signerad O. Hermelin, olja på duk, 69 x 50 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 2

Olof Hermelin oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1694098
10 500
1693996
9 800
1693631
9 000
1692777
8 200
1687293
6 000

Slutpris SEK:
10 500
1 013 EUR, 1 151 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.