Sven Erixson oljemålning

292781

SVEN ERIXSON (1899-1970): Stilleben med ålskinn på bord, signerad Sven Erixson, olja på pannå, 33 x 42 cm

Rum 4

Sven Erixson oljemålning

Budhistorik (18 bud)
1694061
17 000
1694058
16 500
1694046
16 000
1694055
15 500
1694046
15 000

Slutpris SEK:
17 000
1 641 EUR, 1 863 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.