James Coignard olja

292775

COIGNARD, James (Frankrike, 1925-2005): Komposition, signerad J Coignard, olja på papper uppfodrad på duk, 34x46 cm

Rum 17

James Coignard olja

Budhistorik (12 bud)
1688512
6 000
1688473
5 000
1688445
4 800
1688371
4 600
1684684
4 400

Slutpris SEK:
6 000
579 EUR, 658 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.