James Coignard olja

292773

COIGNARD, James (Frankrike, 1925-2005): Komposition, signerad J Coignard, olja på papper uppfodrad på duk, 50x67 cm

Rum 17

James Coignard olja

Budhistorik (7 bud)
1686375
5 200
1686374
1686373
3 800
1686372
3 600
1675567
3 400

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.