Grünstein & Rundquist 2 st offsetlitografier

292761

DENISE GRÜNSTEIN & EWA-MARIE RUNDQUIST, Offsetlitografier, 2 st, signerade och numrerade 79/200 samt 172/200, vardera 46 x 36 cm

Fack 9

Budhistorik (77 bud)
1694005
10 500
1694009
10 500
1694005
10 000
1694007
10 000
1694005
9 800

Slutpris SEK:
10 500
1 057 EUR, 1 201 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.