Roberto Matta färgetsning

292759

MATTA, Roberto (Chile, 1911-2002): Komposition ur L´Arc Obscure des Heures, signerad Matta, 94/125, färgetsning, 49x68 cm, bladstorlek 63x91 cm, oramad

Rum 1

Roberto Matta färgetsning
Budhistorik (17 bud)
1689953
5 600
1689696
5 400
1689696
5 200
1689746
5 000
1689696
4 800

Slutpris SEK:
5 600
540 EUR, 614 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.