Madeleine Pyk collage

292755

PYK, Madeleine (född 1934): "Mister Morris", signerad och daterad M. Pyk 1960, collage/blandteknik, ca 28x20 cm

Rum 6

Madeleine Pyk collage
Budhistorik (8 bud)
1688375
1687217
1688374
1687217
1685875
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.