Golfmotiv litografier

292746

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 3 st, golfmotiv betitlade "Flamingo Boogie", "Birdie", "Eagle", otydligt signerade, färglitografier, ur en 180-serie, varierande mått, max 23,5x29 cm

Fack 9

Golfmotiv litografier

Budhistorik (18 bud)
1688295
1 800
1688294
1 700
1688290
1 600
1688214
1688289
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.