Teakbyrå 1950/60-tal

292744

BYRÅ, 1950/60-tal, fanérad i teak, 6 lådor varav översta med lås, höjd 116, 42x81 cm

Nyckel finns att uthämta i utlämningsdisken, ytslitage, skivans bakre högerhörn med fanerskada

Rum 10

Teakbyrå 1950/60-tal

Budhistorik (9 bud)
1679773
850
1687076
1679773
750
1686140
700
1679773
650

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.