Vaser samt menyhållare

292741

VASER, 2+1 st, MENYHÅLLARE, bemålat och förgyllt glas, 1800-tal, menyhållare märkt le Hosey, rue de la Puis?, Paris, höjd ca 8-28 cm

Parvas med fotspricka, nötningar på gulddekoren

Glas, Vaser, skålar, fat

Monter 1

Vaser samt menyhållare

Budhistorik (16 bud)
1688428
2 400
1688271
1688427
1688271
1 900
1687681
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.