Strindbergslampa

292732

BORDSLAMPA, s.k. Strindbergslampa, omkring 1900-talets mitt, stomme i mässing samt trä, höjd inkl kupa ca 44 cm

Ej funktionstestad, smärre slitage

Belysning, Bordslampor

Rum 2

Strindbergslampa

Budhistorik (23 bud)
1688534
1 700
1688112
1 600
1687913
1688039
1687913
1 400

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.