Eddie Figge collage

292714

EDDIE FIGGE (1904-2003): "Flott för en tallrik soppa", signerad och daterad Figge 1965, collage med assemblage på papper, 23 x 32 cm

Oramad, monterad i passepartout

Monter 19

Eddie Figge collage
Budhistorik (11 bud)
1694250
1685990
1685989
700
1685988
650
1685987
600

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.