Torsten Andersson blyertsteckning

292713

TORSTEN ANDERSSON (1926-2009): Komposition, signerad Torsten, blyerts på papper, 46,5 x 38 cm

Oramad. Avrivna hörn i överkanten, veck, slitage

Konst, Teckningar

Rum 1

Budhistorik (19 bud)
1697161
2 400
1697053
1697155
1697053
1 900
1697152
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.