Erik Dietman collage

292707

ERIK DIETMAN (1937-2002): Komposition, signerad och daterad Erik Dietman -78, collage/blandteknik med assemblage på papper, 21 x 27 cm

Oramad. Veck samt smärre slitage.

Monter 21

Erik Dietman collage

Budhistorik (6 bud)
1696865
900
1696861
850
1696133
500
1692517
1689560

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.